Zvířátka ze dřeva

24.2.2022

Naši žáci zasadili stromky a vznikl zatím malý les. V hodině přírodopisu se žáci učili, která zvířata žijí v lese, a v pracovní výchově si tato zvířata vyrobili. Rozhodli se zvířata vyrobit ze dřeva, protože je to přírodní materiál.

Nejdříve pan učitel Kodim nařezal kolečka ze špalíku dřeva. Žáci kolečka obrousili brusným papírem do hladka. Pak vyvrtal pan učitel díry do koleček a žáci připevnili větvičky jako přední a zadní končetiny.  Při výtvarné výchově namalovali žáci obličeje zvířátek a natřeli bezbarvým lakem. Zvířátka žáci umístili na naši naučnou stezku.

Koordinátorka Erasmus+ Jana Šmídová