výukový program "veselé zoubky"

13. 5. 2022

Preventivní program „Veselé zoubky"
V pátek 13. května se nejmladší žáci školy zapojili do preventivního programu „Veselé zoubky".
V úvodu setkání jsme si pověděli něco o funkci, růstu a složení zubů. Následovala část, ve které jsme společné besedovali o prevenci zubního kazu. Děti byly velice aktivní a velmi se zapojovaly. Pak už je čekala krátká pohádka o tom, jak Hurvínkovi bolel zub. V této pohádce získaly děti mnoho odpovědí na otázky, které na ně čekaly v pracovním sešitě. S žáky jsme si jednotlivé úkoly společně zkontrolovali a vše zopakovali. Na závěr jsme akci zhodnotili a došli k jednotnému názoru, že byla pro nás velice užitečná a moc se nám líbila. Jako odměnu každý získal taštičku s produkty péče o zoubky.
Děkujeme moc společnosti dm za skvěle vypracovaný program a těšíme se na další spolupráci.

třídní učitelka I. třídy Mgr. Jaroslava Londová