SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2023-2024

4. 9. 2023

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2023-2024

Letošní zahájení školního roku bylo o něco slavnostnější než v minulých školních letech. Poprvé se totiž v naší základní škole otevřela speciální třída.

2023/2024

Slavnostní přivítání dětí se konalo na školní zahradě. Paní třídní učitelky a paní asistentky pedagoga okrášlily dřevěný altán květinovou výzdobou. Všichni pedagogové byli oblečeni a ozdobeni květinovými motivy a moc jim to slušelo.
Na začátku paní ředitelka přivítala všechny žáky, rodiče, prarodiče a zaměstnance školy a popřála jim úspěšný školní rok.
Žáci z vyšších ročníků společně s rodiči a pedagogy školy vytvořili špalír, skrz který prošly děti k zahradnímu altánu, ve kterém byly třídními učitelkami pasovány na prvňáčky.
Slavnostně jsme samozřejmě přivítali stávající i nové žáky, kteří k nám přestupují z jiných škol.
Děkujeme všem pedagogům za přípravu a realizaci slavnostního zahájení.

Za vedení školy Mgr. Petr Kordík, zástupce ředitele školy