13. 12. 2023

Ocenění nejlepších žáků na radnici

Ve středu 13. prosince v odpoledních hodinách se uskutečnilo na radnici oceňování nejlepších žáků stříbrských škol. Do dlouhé řady úspěšných mladých výtvarníků, kybernetiků, sportovců a hudebníků se zařadili také dva žáci naší školy. Svou chvilku slávy mohli zažít Nina a Bohdan za své školní úspěchy, za umístění ve výtvarné soutěži Stříbrská lampa a za aktivní účast při školních i mezinárodních aktivitách v rámci projektu Erasmus+.
Atmosféra na radnici byla velmi slavnostní, z výrazů tváří oceňovaných byla zřejmá radost, v očích maminek dojetí.
Jsme velmi rádi, že jsme mohli být součástí. Velké poděkování organizátorům.

Mgr. Jasmína Vaňková, ředitelka školy

Ocenění nejlepších žáků na radnici

Jsme velmi rádi, že jsme mohli být součástí. Velké poděkování organizátorům.

Mgr. Jasmína Vaňková, ředitelka školy