17. 2. 2023 - projektový den Erasmus+

Projekt Media

„Mezinárodní projekt Erasmus+"
Celý první stupeň ZŠ Revoluční se zúčastnil v pátek 17. února projektu s názvem Media. Žáci se v něm pod vedením svých učitelů blíže seznámili s reklamou a propagací produktů. Všichni žáci, kteří se do akce zapojili, se rozdělili do tří skupin. Každá z nich pak měla za úkol vytvořit reklamní plakát, který bude propagovat některou z aktivit jejich školy. Jedni se tak věnovali programu Erasmus a zahraničním cestám, kterých se zúčastnili. Na plakátu se objevily společné fotografie z Chorvatska, Polska či Německa. Druhý tým se zaměřil na školní cesty a výlety v rámci České republiky. Ti vyzdvihli návštěvy SOOS u Františkových Lázní či ZOO Plzeň. Třetí skupina měla zpropagovat tvůrčí dílny, při kterých se žáci školy věnovali obnovitelným druhům energie. Na jejich plakátu tak bylo viděl větrníky, které vyráběli, vyobrazení solárních panelů nebo mlýnského kola. Na závěr celé akce si tvůrci sami odprezentovali své výtvory.

Monika Blažková, AP