DO-RE-MI

27.3.2023 - pěvecká soutěž

Žáci prvního stupně se zúčastnili hudební soutěže Doremi, která se konala dne 27. 3. 2023 v prostorách školní družiny. Mezi porotce usedli rodiče i prarodiče soutěžících. Do finále postoupilo 6 zpěváků a jejich písně si vyslechli i nesoutěžící žáci ze školní družiny. Dívky z vyšších ročníků zaplnily tanečním i pěveckým vystoupením chvíli, kdy porota sčítala body a hodnotila hudební výkony. Atraktivní tanec ,,Wednesday", který nám předvedla Nina R. ze 3. třídy, zakončil celou akci. Umístění soutěžících: 1. místo Pavlína J., 2. místo Nina R., 3. místo Kryštof K. Děkuji všem, kteří přišli podpořit naše zpěváky, paní Koprnové za upečené sladkosti, sponzorům za dary a hlavně soutěžícím za odvahu.
Napsala vychovatelka Jarmila Dvořáčková