AKCE PRO VYCHÁZEJÍCÍ ŽÁKY

14. 11. 2023

Akce pro vycházející žáky - Workshop ve Střední škole živnostenské v Plané u ML

V úterý 14. listopadu se naši vycházející žáci zúčastnili workshopu ve SŠŽ v Plané u Mariánských Lázní zaměřeného na ukázky možností dalšího vzdělávání.
Celé dopoledne bylo akční a zajímavé. Účastníci akce si nejprve prohlédli ubytovací zařízení pro studenty, v připravených workshopech si sami mohli vyzkoušet, jaké je to být třeba cukrářem, švadlenou, návrhářkou, pečovatelkou nebo spojovatelkou, a dozvěděli se mnoho praktických a zároveň zajímavých informací o studiu na zdejší škole a o možnostech uplatnění v dalším životě.
Celé dopoledne uteklo jako voda a naši žáci odjížděli plni dojmů a také inspirací pro své nadcházející důležité rozhodování.
Akce byla našimi hostiteli profesionálně připravena, na každém kroku jsme se setkávali se vstřícným a vlídným přístupem a usměvavými tvářemi. Děkujeme.

Mgr. Jasmína Vaňková, výchovná poradkyně