ADVENTNÍ KALENDÁŘ ŠKOLY

20. 11. 2023

Vážení zákonní zástupci,

blíží se nejkrásnější období roku - advent a vánoční svátky. Tak jako v minulých letech i letos bychom rádi tento čas strávili s žáky ve slavnostní a vstřícné atmosféře a zpříjemnili si dlouhé čekání na Vánoce společnými aktivitami.
Téměř všechny akce se budou konat v průběhu dopoledních hodin, z technických důvodů bude při některých zkrácena výuka.
O zkrácené výuce budete informovováni obvyklým způsobem.

Dovolujeme si seznámit Vás s naším adventním kalendářem:

30. 11. Vánoční dílny – projektový den
5. 12. Čertí škola (tematicky zaměřená výuka) a Mikulášská nadílka na 1. stupni
6. 12. Vánoční jarmark a rozsvícení vánočního stromku (akce pro žáky a zákonné zástupce)
14. 12. Beseda v městské knihovně a výstava v muzeu
22. 12. Filmové představení „Mezi živly" v kině

Vyvrcholením našich adventních aktivit ve škole bude již tradiční odpolední akce pro žáky, rodiče a přátele školy „Vánoční jarmark a rozsvícení vánočního stromku", která je plánována na odpoledne dne 6. prosince 2023 od 14:30:00 do 16:15 a na které Vás srdečně zveme.

Mgr. Jasmína Vaňková

Přejeme Vám radostné vánoční svátky