Karlovy Vary 21.- 23.9.2021

pracovní setkání koordinátorů a ředitelů partnerských škol

Pracovní schůzka v Karlových Varech
Nový harmonogram mobilit

Ve dnech 21.-23.9.2021 se po dvou letech opět sešli na pracovní schůzce koordinátoři a ředitelé partnerských škol na pracovním setkání v Karlových Varech.
V důsledku pandemie se nemohlo v loňském roce uskutečnit ani jedno společné setkání žáků partnerských škol, a proto bylo hlavním úkolem pracovní schůzky znovu naplánovat harmonogram společných aktivit a setkání.
V průběhu následujících dvou let stráví žáci v každé partnerské zemi týden nabitý projektovými aktivitami.
První mobilita žáků se bude konat v Polsku, hostitelskou školou bude partnerská škola v Lesnici a tématem bude „Ochrana lesů a recyklace".

Koordinátorka Jana Šmídová