DO-RE-MI

10.4.2019

DO-RE-MI 10. 4. 2019
Školní družina praskala ve švech. Účast v pěvecké soutěži byla nadprůměrná. Zpívali žáci z prvního i druhého stupně. Zazněly písně lidové, moderní i romské.
Vaneska, příjemné osvěžení pro naše smysly, nejenže ve svých 4 letech krásně pěla bulharskou píseň, ale dokonce vypadala jako živá panenka. Své hudební umění předvedl i její kamarád Filip.
Stydlivost musela jít stranou, všechny děti se snažily, jak uměly, ale přísná porota z řad rodičů vybrala jen tři hudebně nadané soutěžící z prvního stupně a tři z druhého. Rozhodla kritéria - melodie, znalost textu, projev.
Po celou dobu panovala příjemná atmosféra plná radosti. Odměna čekala pro výherce i pro ostatní účastníky, protože : ,,NENÍ DŮLEŽITÉ VYHRÁT, ALE ZÚČASTNIT SE!"
Vychovatelka ŠD J. Dvořáčková